Anasayfaya Dön // Haberler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
WEB.TR MANİFESTOSU
WEB.TR MANİFESTOSU
Uzun bir aradan sonra geri dönüşümüzün nedenlerini bulacağınız manifestomuzu yayınlıyoruz.
4/3/2012 / 12:34:10 PM   /   Bu haber 66565 defa okundu

1- Bu sitenin 1996 yılında kurulmasının nedeni Antalyaspor'u ve Antalya'yı Dünyaya tanıtmak ve başarılı olması isteyen taraftarlarımızla kulübümüzün gönül bağını kurmaktı. Fakat görülüyor ki olmadığımız seneler içinde bu gönül bağının kiminde kalmadığı kiminde de azaldığı görülmüştür.

2- Bu site hiç bir zaman bir kişi, topluluk, kuruluş, kurumun güdümünde olmamıştır. Sadece Antalyaspor tarafında yer almıştır. Fakat tek taraflı konuya bakılmamış yeri geldiğinde "Haksızsın sen Antalyaspor" diyebilmiştir. Bugünden itibaren de amacı, haksızlıklar karşısında Antalyaspor' un yanında olacak, yanlış durumlarda gerekirse Antalyaspor' un karşısında durup doğruları haykıracaktır.

3- Antalyaspor' un kimsenin malı mülkü olmadığını yeri gelince hatırlatılacaktır.

4- Antalyaspor, Dünya devi oluncaya kadar hem destek hem de yapıcı eleştiri için herkese kapısını açacaktır.

5- Sportif başarıdan önce kurumsal başarı ve altyapı hedeflerini takip edecek. Bu hedefler hiç bir şartta unutturulmayacaktır.

6- Ekonomik şartlar göz önünde bulundurularak daha iyi bir Antalyaspor için söz sahibi olacak herkese söz hakkı verilecektir.

7- Plakamızı simgeleyen bu madde şöyledir. Başarısızlık kabul edilebilir ama basiretsizlik kabul edilmeyecektir. Buna göre her karşılaşmada 3 türlü sonucun bilincinde olan bizler mücadele etmeyen takım, futbolcuları kabul etmeyecektir. Bir insanın hayatı boyunca kazanmayacağı parayı, ilgiyi, sevgiyi bir yılda alan her kim olursa sahada terini son damlasına akıtmalıdır. Bizim paralarımızın, desteğimizin, sevgimizin karşılığı sadece işi adam gibi yaparak verilmelidir.

8- Antalya, teknik heyet, futbolcu ve benzerleri için tatil cenneti olmayacaktır. Antalyaspor' un bu şehir için ne demek olduğunu bilen ya da anlayan kişilere ihtiyacı vardır.

9- Destek olma adına ya da suçlu biz olmayalım diye suskunluk içinde olup da sezon bitsin de öyle diye bekleyenlerin karşısında olacağız. Biz testinin kırılmasını istemiyoruz.Hangi ligde oynarsa oynasın. Her maçına final havasında çıkan bir Antalyaspor için çalışacağız. Destek istenirse sonuna kadar vereceğiz. Destek olma adına susmayacağız.

10- Yeni doğan bebekten 70 yaşındaki dedemize kadar Antalyaspor kalbimizdeki aşkı sözcük şırıngaları ile aşılayacağız.

11- Fair-play kılavuzumuz olacak. Herhangi bir rakibimize bu sitede ne şartta olursa olsun aşağılayıcı, küçük düşürücü, alay edici söz ve davranışlarda bulunulmayacaktır. Haddini aşmayan espriler, takılmalar haricinde misafirimiz olan ziyaretçimize önce dostane yaklaşımımızı vereceğiz. O saygı sınırlarını aşarsa bile bize yakışan olgunluğu göstereceğiz. Spor, sevgi, barış ve kardeşliktir. Kimse birine ya da birilerine zarar verdi diye kulübümüze puan ya da puanlar vermemektedir.

12- Manifesto maddeleri şimdilik bu kadardır. Uygun görüldüğünde buna eklemeler ya da düzenlemeler yapılabilir.

      Önceki Maçımız
  Fenerbahçe   Antalyaspor
 
2-0
      Sonraki Maçımız
  Antalyaspor   Kayserispor
  - -

  : 16.04.2012 :Pazartesi
  : 19:00
  : Mardan
Yazarlarımız
Tüm Yazarlar »
  Üye Girisi
Anket» 
Antalyaspor Ligi Kaçıncı Sırada Bitirir?
Şampiyon - (72)
İkinci - (10)
Üçüncü - (9)
4. - 5. - (43)
6.- 9. - (225)
10. - 15. - (191)
Küme Düşer - (204)

                                  
 
Mail List