Anasayfaya Dön // Haberler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ANTALYASPOR TARAFTAR KARTI ÇIKTI
ANTALYASPOR TARAFTAR KARTI ÇIKTI
Vakıfbank'ın, Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Gaziantepspor'dan sonra, Antalyaspor taraftarları için hazırladığı "Antalyaspor Taraftar Kart", banka yetkilileri, Antalyaspor yöneticileri, Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ve futbolcuların katıldığı basın toplantısıyla tanıtıldı.
11/18/2009 / 11:19:07 AM   /   Bu haber 68430 defa okundu

Vakıfbank Kredi Kartları Başkanı Nazan Arıca, toplantıda yaptığı konuşmada, Vakıfbank'ın dört büyüklerden sonra Anadolu takımlarını desteklemeye Gaziantepspor ile başladığını ve Antalyaspor'la devam ettiğini bildirdi. Vakıfbank Antalyaspor Taraftar Kredi Kartı'nın, kulübün tek resmi kredi kartı olarak Antalyaspor taraftarlarına bazı ayrıcalıklar ve fırsatlar sunacağını belirten Arıca, "Kalbinle inan, aklınla kazan" sloganıyla, Antalyaspor taraftarlarının takımlarıyla aralarında güçlü bir bağ kurma fırsatı yakalanacağını ifade etti.

Vakıfbank Antalyaspor Kredi Kartı başvurusu onaylanan ilk 2 bin kişiye kulübün lisanslı formasının hediye edileceğine değinen Nazan Arıca, kart sahibi taraftarların, Antalyaspor antrenmanlarını yakından izleyebileceklerini, takım oyuncularıyla tanışıp, düzenlenecek etkinliklere katılabileceklerini, hediye maç bileti kazanacaklarını bildirdi. Arıca, Taraftar Kartı ile 10 bin Antalyaspor taraftarına ulaşmayı hedeflediklerini de kaydetti.

Arıca, kartın "World" üye işyerlerinde taksit ve artı puan gibi olanaklarının yanı sıra kombine bilet alımlarında taksitlendirme imkanı da sunduğunu ifade etti.

Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Emin Altıner de, Taraftar Kartı ile her alışveriş yapıldığında Antalyaspor'a gelir sağlanacağına işaret ederek, Taraftar Kart sahiplerine stat girişlerinde ve kombine bilet satın almalarında bazı kolaylıklar sağlanacağını bildirdi. Altıner, Taraftar Kart'ın Antalyaspor'un marka değerini üst noktalara taşıyacağına inandığını vurgulayarak, Antalyaspor taraftarlarına Taraftar Kart projesine destek olmaya çağırdı.
Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek de kulüplerin yaşayabilmesi için, gelirlerinin artması, bunun için de taraftarlarla bütünleşmesinin önemli olduğuna dikkati çekti.

Taraftar Kart'ın kırmızı-beyazllı kulübün geleceği için önemli olduğunun altını çizen Özdilek, Antalyasporluların Taraftar Kart almalarının yanı sıra kartı alışverişlerinde de sık sık kullanmalarının önemli olduğunu belirtti.

Basın toplantısına katılan futbolcular kaleci Ömer, Necati Ateş, Balili, Yalçın ve Sergey de taraftarlara Vakıfbank Taraftar Kart almaları çağrısında bulunarak, kartla birlikte objektiflere poz verdiler.

      Önceki Maçımız
  Fenerbahçe   Antalyaspor
 
2-0
      Sonraki Maçımız
  Antalyaspor   Kayserispor
  - -

  : 16.04.2012 :Pazartesi
  : 19:00
  : Mardan
Yazarlarımız
Tüm Yazarlar »
  Üye Girisi
Anket» 
Antalyaspor Ligi Kaçıncı Sırada Bitirir?
Şampiyon - (72)
İkinci - (10)
Üçüncü - (9)
4. - 5. - (43)
6.- 9. - (225)
10. - 15. - (191)
Küme Düşer - (204)

                                  
 
Mail List